Primorial online

W minioną niedzielę odbyliśmy na IRC-u pierwszą sesję nowej erpegowej kampanii pt. Primorial. "Nowej", gdyż od września 2004 r. do maja 2006 r. graliśmy w realiach fantasy. Tym razem wirtualna rozgrywka toczyć się będzie z wykorzystaniem systemu Shadowrun, a więc w świecie niedalekiej przyszłości, do którego powróciła magia.

Przed chwilą wrzuciłem pierwsze kampanijne materiały na serwis Primoriala. "Serwis" to nieco za dużo powiedziane. Strona pod względem estetyki ma na razie charakter muzealny; młodszym internautom pokaże, a starszym przypomni, jak wyglądały początki WWW. Na szczęście, w przeciągu paru miesięcy prymitywny layout powinien zostać zastąpiony nowocześniejszym. Niech tylko Kirtan, nasz drużynowy webmaster (i osoba hostująca serwis) zobaczy, co wyrzeźbiłem, a zaraz zazgrzyta zębami, zakasa rękawy i zabierze się do tworzenia nowej wersji.

Tymczasem zapraszam na witrynę kampanii, bo treść jak najbardziej jest na swoim miejscu, chociaż oczywiście serwis będzie z czasem rozwijał się także od strony merytorycznej.

Autor

Borys

Nauczyciel z Oslo. Bloguję na https://blogrys.wordpress.com

2 myśli na temat “Primorial online”

  1. Dobre kwiatki :) Ach, ci bohaterscy shadowrunerzy :)Ale gdzie sie podzial ten fajny obrazek co to siedzial pod tym adresem zanim sie tresc pojawila?

  2. Obrazek pojawi się znowu, gdy Kirtan skonstruuje nowocześniejszy layout i zostanie uaktywniony dział galerii. A na razie możesz go sobie wyciąć z trailera, bo tam też został wykorzystany.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s