Eagleworm & Co. — odc. 5


Ponieważ ostatnie notki związane z sitcomami, książkami fantastycznonaukowymi i filmami akcji nie zbierają w ogóle komciów, najwyższa pora powrócić do tematu bardziej ludycznego i cieszącego się zdecydowanie większą popularnością. Po dłuższej przerwie przedstawiam oto kolejny odcinek blogrysowego paska komiksowego. Nie tak dawno temu ogarnęły mnie co prawda wątpliwości dotyczące sensu kontynuowania "dzieła" i zamierzałem nawet ogłosić jego upadłość, jednakże pięciodniowy wyjazd na prywatną imprezę o nazwie Susłakon — o której napiszę niebawem, a którą przedstawił już pokrótce Seji w kilku notkach — dostarczył garści nowych pomysłów. Oczywiście, znowu będzie hermetycznie i mocno niezrozumiale dla osób postronnych, ale przecież właśnie o to w Eagleworm & Co. chodzi.


(kliknij, żeby powiększyć)

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Eagleworm & Co. — odc. 5

  1. O! Wiedzmin!Jeden miecz mam na ludzi, a drugi na fandomy. :DA o Suslakonie napisze pewnie w niedziele – wczoraj na Mikon do Myslenic jeszcze wyskoczylem na niecala dobe, a teraz siedze w robocie.

  2. LawDog writes:

    Dobre, dobre!Ale czekam na jakieś mocniejsze wejścia. Podobno masz miliony pomysłów – pamiętaj, by zwiększyć częstotliwość umieszczania pasków. Podskoczy Ci liczba komciów. ;)

  3. Obecnie Seji obowiązuje oficjalna wersja "Fantomatyczny FunDom"

  4. Misiołak writes:…że też ominęło mnie spotaknie z wiedźminem :>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s