Sto wpisów później


Blogrys obchodzi jubileusz, i to podwójny. Po pierwsze, dopiero co ukazała się setna notka; po drugie, właśnie minął rok od chwili, w której zacząłem blogować. Nie będę udawał, że czasowa zbieżność tych dwóch wydarzeń jest dziełem przypadku. Mniej więcej od dwóch miesięcy właśnie tak „celowałem”, ale w zasadzie nie musiałem zmieniać częstotliwości ukazywania się nowych wpisów. Z czystym sumieniem mogę więc powiedzieć, że w ciągu minionego roku udało mi się utrzymać niezłe tempo dwóch notek na tydzień. Wiem, że nie wszystkie posiadały wysoką wartość merytoryczną… jednakże w końcu to „tylko” blog.

Szybki przegląd tagów jasno oznajmia, że mniej więcej jedna trzecia zawartości Blogrysa poświęcona jest filmowi i literaturze — resztę stanowią różniaste różności, od chomików począwszy, a na dżihadzie skończywszy. Mam nadzieję utrzymać profil kulturalno-recenzyjny, ale jednocześnie oznajmiam, że rezygnuję z blogowych przedruków czy nawet zajawek swoich tekstów. Jeżeli naskrobię jakiś artykuł lub recenzję specjalnie na potrzeby bloga, to z definicji ukaże się ona właśnie tutaj. Natomiast moje pozostały postępy publicystyczne będziecie mogli śledzić na pasku po prawej stronie, pod nagłówkiem „Ostatnio napisane” (obok „Ostatnio przeczytanych” i „Ostatnio obejrzanych”). Na razie rzeczonego nagłówka jeszcze nie ma, ale ponieważ Esensja rychło zamieści moje recenzje Planet Terror i Gwiezdnego pyłu, wypatrujcie go lada dzień.

Wreszcie i zarazem przede wszystkim, dziękuję czytelnikom bloga, a w szczególności tym, którzy od czasu do czasu (a nawet częściej) zostawiają jakiś komentarz. W przeciągu roku Blogrys zgromadził ich 752 — co prawda bez odliczania moich, ale te nie stanowią przecież więcej niż połowy. :) Tylko tak dalej. Kto wie, może przy tysięcznym dostanę od Opery kryształową kulę. Lub chociaż dodatkową skórkę do layoutu.

Reklamy

5 myśli w temacie “Sto wpisów później

 1. Seji 07/10/2007 / 01:10

  Gratulacje :)I powiedz mi, czy komenty zliczales recznie, czy tez gdzies mozna to wyczytac. ;)

 2. Borejko 07/10/2007 / 06:10

  No wiesz Seji a Ty nie notujesz w arkuszu kalkulacyjnym kto ile razy wypowiadał się na Twoim blogu ? Mordo Ty moja ! przecież takie rzeczy trzeba archiwizować. Odgrywanie roli szefa IPN-u to przecież najlepsza profesja w IV RP-RPG.Gratuluje Borys!

 3. anonymous 07/10/2007 / 10:10

  JCF writes:

  Kongratulejszyn!Czekam tylko na większą ilość pasków komiksowych.

 4. Borys 07/10/2007 / 15:10

  Seji, Borejko, JCF: Dzięki. :)Seji: Opera oferuje dodatkowego ficzera, który prowadzi automatyczne statystyki komentarzy blogowych. Tam można wszystko elegancko wyczytać. Niestety, opcja dostępna jest tylko dla blogerów zamieszkałych w Norwegii.Borejko: Mało tego — gdy wchodzicie na mojego bloga, załącza się specjalny trojan, który monitoruje, jakie klawisze wciskacie na klawiaturze i jak ruszacie myszką. Potem pakiet danych zostaje z automatu wysłany do mnie na maila. Nawiasem mówiąc, plik ma rozszerzenie ZIO. :)JCF: Nowy pasek będzie niebawem.Seji: Nie, jaja sobie robię, zliczyłem ręcznie. :P Wbrew pozorom idzie gazem, zajęło mi to dziesięć minut.

 5. Seji 07/10/2007 / 16:10

  :)Ja mam juz 195 wpisow. Czas pomyslec o jakims ladnym jubileuszowym. :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s