Skleroza i kryzys

Jak nazywa się stanowisko filozoficzne, wedle którego tylko ja jestem osobą obdarzoną samoświadomością i prawdziwymi emocjami, a wy wszyscy jesteście jedynie skomplikowanymi, ale niczego nie odczuwającymi, maszynami? Zapomniałem, a guglanie "wstecz" nie pomaga.

Swoją drogą, przeżywam właśnie kryzys blogowy (blogerski?), ponieważ ilość głosów oddanych w przedjubileuszowej ankiecie jest zdecydowanie niższa niż oczekiwałem. Czy przez dwa i pół roku istnienia Blogrys dorobił się tylko ośmiu regularnych, "zaangażowanych" czytelników? Brutalne.

Reklamy

8 uwag do wpisu “Skleroza i kryzys

  1. Soliptyk writes:

    Ja też nie pamiętam.A tak w ogóle to wyluzuj – są lepsze i gorsze dni. Moje Ty wyobrażenie.

  2. Chlip. Zatem jestem w "tylko"? Nie wiem czego się spodziewałeś. :)

  3. @Soliptyk: Ale jak sobie przypomnisz, to napisz, okej? Dzięki!@Mateusz: Jesteś w "regularny" i "zaangażowany". A spodziewałem się przynajmniej zatkania serwerów 99Polls. :)

  4. Odpowiedzi nie znam, za to Far Cry jest całkiem dobrym filmem ;)A poważnie: mój blog odwiedza część znajomych z czasów bytności na Polter.pl, załoga Indie Explosion i część osób niezrzeszonych – stawiałbym na jakieś 25-30 regularnych Czytelników. Na przestrzeni ostatniego kwartału komentarze pozostawiło… 10?Nic się nie martw – ludzie czytają, zapamiętują i zaczynają kojarzyć dane miejsca z daną tematyką. A komentarze… nawet blogi Rzepy potrafią odstraszyć swoją zawartością pozostawioną przez userów. Z dwóch biegunów chyba wolę ten obecny ;)

  5. @Deckard: Widzisz, najwyraźniej siedzi we mnie mała "attention whore", która chciałaby, żeby Blogrysa tłumnie odwiedzali onetowicze z Mistrzem Śmietaną na czele. :)

  6. Borysie, gubię się w tej Waszej wielopiętrowej ironii, ale skoro jestem niewyspany, to mam prawo spytać z pewną taką nieśmiałością: już wiesz, że chodzi o solipsyzm, prawda? ;-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s