Euro 2012

Wyrównany i zażarty mecz otwarcia z Grecją. W ostatniej minucie sędzia odgwizduje kontrowersyjny rzut karny dla gości. Polska przegrywa jedną bramką.

Rozpaczliwy mecz o wszystko z Rosją toczy się w strugach deszczu, gdyż wskutek awarii nie dało się zasunąć dachu Stadionu Narodowego. W tym samym czasie przed Pałacem Prezydenckim trwa krwawa potyczka Solidarnych 2010 z rosyjskimi nacjonalistami. Drewniane krzyże są łamane, czerwone koszulki rozrywane. Mecz kończy się remisem, potyczka już nie.

Ostatni mecz z Czechami, oczywiście o honor. Ostatecznie Polska zajmuje trzecie miejsce w swojej grupie, pokonana przez Rosjan i Greków. Tuż przed ćwierćfinałem przychodzi jednak sensacyjna wiadomość z Aten: Grecja zbankrutowała. Pelopeneska drużyna zostaje wycofana z turnieju, Polacy zajmują ich miejsce.

Ćwierćfinał. Gramy z Niemcami. Podolski uświadamia sobie, że tak naprawdę zawsze był Polakiem, i w dogrywce strzela teutońskim oprawcom "samobójczą" bramkę, zapewniając rodakom awans.

Półfinał. Stajemy naprzeciwko broniących tytułu Hiszpanów. Tu też jakoś wygrywamy. Do finału przechodzi również nasz grupowy rywal, Rosja.

Nad ranem 1 lipca, dokładnie o godzinie 8:41, w kijowski hotel uderza Cessna. Późniejsze śledztwo wykaże, że pilotował ją profesor Binienda, o którym wszyscy myśleli, że uciekł z powrotem do USA. W samobójczym zamachu giną wszyscy zawodnicy rosyjskiej reprezentacji z wyjątkiem drugiego rezerwowego bramkarza Malafiejewa. W meczu finałowym, rozgrywanym siłą rzeczy w konfiguracji jedenastu-na-jednego, Polska zwycięża symbolicznym wynikiem 96:0.

Reklamy

3 myśli w temacie “Euro 2012

  1. Misiolak 07/06/2012 / 21:06

    Zdaje się, że wrąbało ci się zdanie do linka :> Przepowiednia podprogowa?

  2. Borys 08/06/2012 / 14:06

    Dzięki, poprawione. Po prostu pomyślałem sobie, że taki przebieg turnieju byłby najbardziej satysfakcjonujący dla polskiego głodu narodowych dramatów. :)

  3. anonymous 11/06/2012 / 13:06

    Arek writes:Dobre!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s